Boltelszámoltató

A Hajdú-Coop Zrt. a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca, mindannyiunk „jó szomszédja”

munkatársat keres Debrecenbe.

Kezdés: AKÁR AZONNAL!

Főbb feladatok, munkák:

  •     Bejövő, áru és egyéb számlák könyvelése.
  •     Készletekkel kapcsolatos egyeztetés (készletnyilvántartó rendszer és könyvelési rendszer egyezőségének biztosítása).
  •     Havi/negyedéves/éves zárási folyamatokban való részvétel.
  •     Leltározással kapcsolatos feladatokban való részvétel.
  •     Selejtezések könyvelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •     Legalább középfokú végzettség
  •     Készletkönyvelési tapasztalat
  •     Pontosság, precizitás, önállóság
  •     Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

  •     középfokú iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    LAUREL vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzéshez szükséges egyéb tulajdonságok:

  •     Terhelhetőség.
  •     Pontos, precíz munkavégzés.
  •     Határidők betartása.

Szükséges tapasztalat:  1-3 év tapasztalat

Nyelvtudás:

    Nem igényel nyelvtudást.

    Magyar nyelvű önéletrajz.

Foglalkoztatás jellege:

    Teljes munkaidő

Munkaidő:

    40 óra/hét

Amit kínálunk:

  •     Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  •     Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve.

(pdf, doc, docx)