Könyvelési asszisztens - Debrecen

A Hajdú-Coop Zrt. a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca, mindannyiunk „jó szomszédja”

Könyvelési asszisztens

munkatársat keres Debrecenbe.

Főbb feladatok:
•    Könyvelő program használata, kezelése.
•    Analitikus nyilvántartások egyeztetése és vezetése.
•    Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése.
•    Részvétel havi-, negyedéves és éves zárási feladatok ellátásában, éves beszámoló elkészítésében.
•    Részvétel az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésében.
•    Készpénzbevételekkel, kiadásokkal, kötelezettségekkel és követelésekkel, nyereséggel és veszteséggel kapcsolatos statisztikai, pénzügyi, számviteli vagy könyvvizsgálati jelentések és táblázatok összeállítása.
•    Aktív közreműködés a könyvvizsgálathoz szükséges kimutatások elkészítésében, a főkönyvelő, pénzügyi vezető munkájának támogatásában.
•    Adóbevallások elkészítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:
•    Mérlegképes könyvelői képesítés.

Elvárt szakmai ismeretek:
•    Pénzügyi folyamatok.
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

A munkavégzéshez szükséges egyéb tulajdonságok:
•    Terhelhetőség.
•    Pontos, precíz munkavégzés.
•    Határidők betartása.

Szükséges tapasztalat:  1-2 év tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
•    Könyvelésben való jártasság (bevallások készítésében való jártasság, adózási szakmai tudás).

Nyelvtudás:
•    Nem igényel nyelvtudást.

Kezdés: AKÁR AZONNAL!

Foglalkoztatás jellege:
•    Teljes munkaidő

Munkaidő:
•    40 óra/hét

Amit kínálunk:
•    Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség.
•    Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve.

•    Magyar nyelvű önéletrajz.
•    Bérigény megjelölése.

(pdf, doc, docx)